Pozvánka do divadla v Benátkách nad Jizerou

Pozvánka do divadla v Benátkách nad Jizerou !

Kdy? Pondělí 2. března od 19:30
Kde? Záložna, malý sál. Benátky nad Jizerou

Prožijte pondělní večer 2. 3. jako v grotesce!

Smějete se rádi pověrám nebo literárním klišé? Pondělí 2. března přináší jedinečnou příležitost užít si tučnou dávku poctivého humoru a od srdce se zasmát. Do Záložny v Benátkách nad Jizerou zavítá divadelní sestava Náplavka, která s nakažlivou radostí baví sebe i své diváky – tentokrát s kabaretním představením „TO JSME MY! NÁPLAVKA GROTESQUE“!

To jsme my! Náplavka Grotesque je celovečerní kabaretní představení, ve kterém společně s živou kapelou a osobitou scénou hraje hlavní roli inspirace humorem Pierra Henriho Camiho, kterého obdivoval samotný Charlie Chaplin. V autorské úpravě soubor převypráví několik parodických a fantaskních příběhů. Diváci se mohou těšit třeba na dramatickou pouť chrabrého objevitele, který v jihoamerickém pralese ztratí své pohlavní žlázy. Podaří se mu získat zpět své mužství? A ocení to jeho manželka a její milenec?

• Scénář: Jan Burda
• Scéna a loutky: Mikuláš Kavan
• Choreografie: Vendula Burger
• Hrají: Daniela Smutná, Zuzana Burdová, Zuzana Faldusová, Jan Burda, Hugo Charvát, Jan Carva a Jan Rieger
• Kapela: Vít Andršt (kapelník, klarinet a saxofon), Jana Erbenová (klavír), Lada Zumrová (příčná flétna), Jiří Krupička (violoncello), a Filip Zajan (bicí)

Divadlo Náplavka se osvěžujícím způsobem vrací k humoru největších groteskních komiků, a to za doprovodu živé kapely, která vlastními hudebními aranžemi dotváří nezapomenutelný zážitek.

Pro více informací: http://divadlo-lysa.cz