135. výročí Základní školy Benátky nad Jizerou

Základní škola Benátky nad Jizerou, sídlící na adrese Husovo náměstí 55, oslavila 135 let od svého založení. Oslavy byly plné zajímavých aktivit a zapojily doslova každého, kdo měl zájem. Připojte se k nám a podívejte se na video mapující tyto oslavy. 

Aktivity během oslav:

Návštěvníci mohli během třídních schůzek vidět inovativní výukové metody, které škola aplikuje. Rodiče, bývalí žáci i široká veřejnost byli pozváni, aby se podívali, jak se dnes učí.

Studenti vytvořili výstavu, která na bannerech instalovaných na zdech školy zachycuje ve fotografii historii a současnost školy.

Děti se zapojily i do týdenního cirkusového projektu a připravily tři úžasná představení. Šapitó bylo postaveno za pomoci zaměstnanců školy a rodičů a od pondělí 470 dětí nacvičovalo své role. Každý si našel svou disciplínu, od chůze po laně přes akrobacii až po kouzlení a žonglování. Největší radost přinesla dětem samotná účast na oslavách. Atmosféra byla nezapomenutelná, žáci spolupracovali napříč ročníky a získali jedinečné zážitky, které si budou pamatovat pravděpodobně po celý život.

📽️ Podívejte se na video a zažijte s námi tyto dechberoucí chvíle!