Mladé talenty z Milovic to na pódiu pořádně rozbalily!
Celoroční úsilí žáků a učitelů vyvrcholilo v úterý 16. června od 18:00 hodin v Kulturním domě Milovice, kde Základní umělecká škola uspořádala svůj tradiční Závěrečný koncert.
Návštěvníci si užili skvělý podvečer plný hudby, tance a divadla. Školní rok se tímto slavnostně uzavřel, a proto všem dětem, účinkujícím i divákům přejeme, aby si užili fantastické a bezstarostné nadcházející prázdniny! ☀️
Už teď se nemůžeme dočkat dalších vystoupení těchto šikovných žáků. Zároveň moc děkujeme vedení ZUŠ Milovice za důvěru. Nesmírně si vážíme toho, že jsme opět mohli být partnery celé akce a postarat se o kompletní videozáznam, natáčení i focení. 📸🎥
Podívejte se v našem videu, jaká v sále panovala atmosféra. 👇













