O PROJEKTU SNEWS

KDO JSME?

Jsme internetová televize s působností zejména v okrese Nymburk, dodávající hlavně video obsah, zaměřený na lokální témata.

NAŠE MISE

ve spolupráci s městskými úřady poskytnout lidem ověřené informace z první ruky, a to v kvalitě a rozsahu, který nikdo jiný neposkytuje

být zástupcům měst oporou při prezentování záměrů, nebo při vysvětlování, mnohdy ne zcela jednoduchých, řešení různých situací

tvořit společně s jednotlivci i spolky „video-kroniku města“ a v rámci tohoto mikro-regionu pomoci s propagací kulturních a společenských akcí 

JAK PRACUJEME ?

Obecně lze říci, že si témata pro náš obsah hledáme sami. Při jejich výběru spolupracujeme s vedením jednotlivých měst, aby zpracovávané informace byly aktuální a reflektovaly potřeby města.

 

V místech našeho působení se na nás velmi často obrací různé spolky a sdružení, pro které natáčíme videa. Nejčastěji se jedná o pozvánky a reportáže z jejich akcí.

 

Máme-li v daném místě navázánu spolupráci s městem, děláme tuto činnost pro spolky a sdružení zdarma.

 

ROZHOVORY

Natáčíme rozhovory se zajímavými nebo něčím významnými osobnostmi ve městě a jeho okolí. Tyto rozhovory mají kolem 20 – 30 minut. Ukázky naleznete zde:

POZVÁNKY NA AKCE POŘÁDANÉ MĚSTEM NEBO SPOLKY

Od pořadatelů těchto akcí velmi dobře víme, že tato forma propagace má skutečně velmi pozitivní vliv na návštěvnost těchto akcí.

Pozvánky vysíláme buď v dostatečném předstihu nebo jako přímý přenos ze začátku akce, abychom ukázali konkrétní místo v reálném čase.

PŘÍMÉ PŘENOSY

Přímým přenosům se věnujeme již velmi dlouhou dobu a jsme schopni je realizovat na velmi dobré technické úrovni.

Disponujeme vybavením pro přímý přenos až z osmi nezávislých kamer s režií pro střih přímo v místě konání. Výsledný živý video výstup jsme přímo na místě schopni opatřit titulky i grafikou.

Pro města většinou zprostředkováváme přenosy z kulturních nebo společenských akcí – jako jsou například zahájení výstav, různé prezentace a přednášky, apod.

Přidanou hodnotou je okamžitá sledovanost a aktuálnost těchto videí.

REPORTÁŽE

Vybíráme si ty nejzajímavější události, ze kterých točíme reportáže. 

SHRNUTÍ ZASTUPITELSTVA

Jedná se o zkrácený souhrn toho co se dělo a projednávalo na zastupitelstvu města. Pro občany je tento způsob daleko pohodlnější, než sledovat kompletní mnohahodinový záznam ze zasedání zastupitelstva, jako je tomu v jiných městech.

Navíc vzhledem ke změnám legislativy už v podstatě nebude možné živé přenosy ze zastupitelstva vysílat.

INFORMACE Z RADNICE

Aktuality z dění v jednotlivých městech v okamžiku, kdy se dějí. Informace o uzavírkách, zahájení a průběhu jednotlivých stavebních projektů. Příspěvky o všem ostatním, co je třeba efektivně komunikovat směrem k občanům.

REFERENCE

Celý koncept jsme ověřili v roce 2018 a 2019 v Lysé nad Labem a Milovicích.

Obě města, která s námi navázala spolupráci, jsou naší referencí. Budeme velmi rádi, když se na jejich zástupce obrátíte s žádostí o informaci, jak jsou s naší prací spokojeni.

ČÍSLA

Jen u sledování našich 5 nejsledovanějších videí z letošního roku (2019), strávili naši diváci (jen na Facebooku) 60 200 minut! To je přes 1000 hodin čistého času.

V roce 2019 (1.1.2019 – 14.10.2019) jsme prozatím vyprodukovali 141 videí. 

 

 

PŘIPRAVUJEME

NOVÝ POŘAD

 

Sport v našem okolí

Sportu, a obecně sportování, se v našem okolí věnuje velká spousta spolků a organizací. Připravujeme nový pořad, který bude tyto sportovní spolky a oddíly postupně představovat.

 

V budoucnosti chceme uživatelům nabídnout i lokální sportovní výsledkový servis.

MOBILNÍ APLIKACE

 

Pracujeme na spuštění aplikace pro mobilní telefony, prostřednictvím které chceme doručovat „náš“ obsah, a stejně tak ji nabídneme i partnerským městům jako komunikační kanál s občany.

 

Bude to obdoba městského mobilního rozhlasu, ale s novými nápady, funkcemi a vylepšeními.

NĚCO NAVÍC

Každý projekt nějak vznikl, stejně jako ten náš, u kterého se potkala skupina nadšených lidí z různých oborů. Proto našim partnerům můžeme nabídnout celou řadu služeb, které rozšiřují naše portfolio. Například:

 

ONLINE MARKETING

KOMUNIKACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

GRAFICKÉ PRÁCE

TVORBA VIDEA

TISK A VÝROBA REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ