Náplavka – To jsme my – záznam divadelního představení

Smějete se rádi pověrám nebo literárním klišé?

Divadlo Náplavka má pro vás večer plný skečů a hudebních čísel! Proč Charles Chaplin považoval P. A. Camiho za největšího humoristu své doby? Uvidíte v grotesce! S herci se sejde živě hrající kapela a předvedou autorský kabaret inspirovaný humorem dvou klasiků zábavy. Náplavka je spolek divadelníků a muzikantů, jejichž radost ze hry je nakažlivá, a tak v sobotu 6. června 2020 nečekejte žádné drama! Hra „To jsme my! Náplavka Grotesque“ měla premiéru v dubnu 2019 v kině Lysá nad Labem a od té doby se těší mimořádnému zájmu publika doma i jinde.

Divadelní spolek Náplavka společně tvoří od roku 2014 a pro své diváky připravil už šest celovečerních představení. Žánrově se soubor zaměřuje na humoristická až kabaretní témata a na jevišti je pokaždé doprovázen živou kapelou. Spolupracujeme rovněž s výtvarníkem Mikulášem Kavanem a choreografii tohoto představení navrhla Vendula Burger. Řada členů souboru účinkuje souběžně i na jiných divadelních scénách (činohra, operní zpěv, koncerty).

Scénář Jan Burda, kapelu vede Vít Andršt, scéna a loutky Mikuláš Kavan, choreografie Vendula Burger. Hraje Divadelní spolek Náplavka.